Erudīti

Visa šī mācību gada laikā mēs piedalījāmies ikgadējā Rēzeknes novada rīkotajā erudīcijas konkursā “Erudīts”. No mūsu skolas dalībai konkursā tika izvirzītas divas spēcīgas komandas-10.un 12.klases komanda, un 11.klases, kas sacentās vēl ar 10 novada vidusskolu spēcīgākajām komandām.

Katru mēnesi mēs aktīvi mācījāmies par Eiropas Savienības valstīm, kas bija šī gada “Erudīta” temats. Katrā kārtā tika izvelētas dažas no valstīm, par kurām visai komandai bija jāievāc, jāapkopo informācija, lai spētu izpildīt āķīgos uzdevumus.

Konkurence bija ļoti sīva, tomēr starp 12 komandām mūsu skolas komandas izcīnīja godalgoto 1.vietu un 4.vietu. 11.klases komanda, kura ieguva 1.vietu laimēja 400Eur naudas balvu, ko varēs izmantot pēc savām vēlmēm.

Protams, jāpateicas skolotājām, kas palīdzēja mums sagatavoties un ievākt nepieciešamo informāciju, lai varētu gūt tik labus rezultātus.

Uzvarētāju komandas sastāvs: Kristīne Laizāne, Elvita Kotāne, Arnita Jurdža, Artūrs Trimalnieks, Kārlis Barkāns.

K.Darkāns, 11.kl.