POPiela 2015

Šodien, 5.maijā, skolā notika „ Popiela 2015”. Pasākumu vadīja Skolēnu Domes pārstāves - A.Sjakste, E.Vilka. Žūrijā darbojās skolotāja I.Ludborža, SD prezidente D.Drozdova, direktores vietn. audz.d. V.Sinkoveca. Konkursā bija pieteikti 8 numuri, gan pašmāju, gan ārzemju viesi. Konkursa dalībnieki bija aktīvi gatavojušies. 1.-4. klašu konkurencē uzvarēja 3.klase ar dziesmu „Mēs sauli ratos iejūgsim”, 2.vietu ieguva 4.klase „Dulla diena”, 3.vieta 1.klasei „Te es atkal Jānītis”, 2.klase ieguva Pateicību par piedalīšanos. Žūrija nevarēja vienoties par uzvarētājiem 5.-6.klašu konkurencē. Ļoti plastiskus numurus bija sagatavojuši 5. un 6.klases meitenes. Skaistu numuru bija sagatavojuši V.Drozdovs un V.Lukšāne. Tika nolemts, ka uzvarēja draudzība – visi ieguva torti, kuru kopīga apēda. Grand Prix balvu ieguva 5.klases skolēni, jo bija ieguldījuši lielu darbu priekšnesuma sagatavošanā.

Direktores vietn. audz.d . V.Sinkoveca