100 dienas skolā!

26. decembra pēcpusdienā Nautrēnu vidusskolas 1.klase svinēja 100 dienas skolā. Skolēni ieradās skaisti saposušies, acīs bija redzams uztraukums, kas nu būs?! Viņus apciemoja Karlsons, kurš kā vienmēr grib būt gudrāks par visiem, uzskata, ka zina visu, ka skolā tikai jāmokās. Taču Brālītis, kuru tēloja V.Duplinskis, kopā ar pirmklasniekiem pierādīja, ka skolā ir interesanti.
1.klases skolēniem bija jāveic dažādi uzdevumi, jāparāda, ko ir iemācījušies. Viņi arī pierādīja, ka prot ne tikai rēķināt, lasīt, mīklas minēt, bet arī dziedāt. Pirmklasnieki klases audzinātāja I.Rjabovska vadībā bija iemācījušies skaistu dziesmu. 2.- 4. klases skolēni teica daudz novēlējumu - labi mācīties, klausīt skolotājus, neskraidīt pa skolu, kā arī deva noderīgus ieteikumus.
Svētku izskaņā 1.klases skolēni saņēma medaļas, pildspalvas un, protams, torti. Svētkus sagatavot palīdzēja skolas dramatiskais pulciņš (vad. I.Rancāne). Dramatiskā pulciņa dalībnieki vadīja visus pārbaudījumus.

Direktores vietn. audz. d. V.Sinkoveca