Erasmus+ skolu pārstāvju darba koordinācijas konference Žešovā, Polijā

Nautrēnu vidusskola iesaistījusies Erasmus+ starptautiskajā skolu daudzpartnerības projektā un kopš oktobra sācies aktīvs darbs. Projekta idejas pamatā ir 21. gadsimta alternatīvā dzīvesveida izvēle, proti, riteņbraukšanas iespēju izpēte, prakse un uzņēmuma veidošana. Projekta darbs balstīsies uz riteņbraukšanas vietu un tirgus izpēti, uz iespējamo šāda veida biznesa izveidi mūsu valstī un novadā.
Lai precizētu 3 gadu projekta plānu, no 27. līdz 30. novembrim Polijas pilsētā Žešovā notika skolu pārstāvju tikšanās. No Nautrēnu vidusskolas konferencē piedalījās skolotāja Nellija Žogota un Aelita Mūrniece.
Projektu koordinē Rumānija, bet kā partneri sadarbosies Itālijas, Latvijas, Polijas, Vācijas, Horvātijas, Slovēnijas un Čehijas skolas. Konferencē Polijā tika veidots projekta logo, saskaņotas darba grupu programmas, izdiskutēti daudzi jautājumi par darba gaitu un paredzamajiem rezultātiem. Nodarbību starplaikos iepazināmies, iepazīstinājām ar savu skolu, ar projekta komandām un idejām, lai veiksmīgi realizētu iecerēto.
Projekts sācies, tāpēc savas skolas projekta komandai vēlu radošumu, izturību un daudz prieka darba procesā.

Nautrēnu vidusskolas projekta Erasmus+ satura koordinatore Nellja Žogota