Vidusskolēni ekskursijā

Ceturtdien, 20. novembrī notika mācību ekskursija, kuras galapunkts bija Rīga. Pa ceļam uz Rīgu apmeklējām Likteņdārzu Koknesē - tautas kopīgo dāvanu Latvijai 100. gadadienā. Pilnībā Likteņdārza izveide tiks pabeigta līdz 2018. gada 18. Novembrim. Pašlaik ir uzbūvēta laivu piestātne ar skatu terasi un iecerēts izveidot amfiteātri. Nākamā pietura bija Latvijas Nacionālā bibliotēka. Tās kopēja platība ir 40 455 kvadrātmetri un augstums 68 metri. Jāatzīst, ka ēkas milzīgais izskats nepievīla un mēs gida pavadībā izstaigājām visus 13 stāvus, izņemot pagrabstāvu. Vakara noslēgumā devāmies uz Arēnu Rīga, kur izbaudījām patīkamas emocijas hokeja spēlē „Dinamo Rīga- Bratislavas SLOVAN." Balsis un uzmundrinājumi netika taupīti, un ne velti, jo spēlē līdz pat pēdējam cīnījās un uzvarēja Dinamo Rīga. Galu galā uz šīs pozitīvās nots devāmies mājās.

Teksts K.Nagle, foto D.Drozdova