ROTARI

Rotari ir organizācija, kas visā pasaulē vieno ap 1,2 miljoniem uzņēmēju un citu profesiju pārstāvju. Rotari biedri īsteno dažādus palīdzības projektus, atbalsta augstus profesionālās ētikas principus un veicina mieru un labu gribu visā pasaulē. Rotari organizācijas moto ir "Pašaizliedzīgi kalpot".

Ar Rotari kluba Rīga Dzintars prezidenta Andra Jurdža atbalstu Nautrēnu vidusskolai ir izveidojusies laba sadarbība ar Rotari kustības biedriem. Kluba biedri augustā viesojās Nautrēnu vidusskolā un pasniedza vērtīgu dāvinājumu - krāsas no SIA "AKZO NOBEL BALTICS'' vairāku skolas iekštelpu remontam. SIA "Krāsu grupa" sadarbības partneris Sandis Paegle vadīja praktiskās nodarbības, apmācot īpašu krāsošanas tehniku, lai telpas izskatītos gaišākas un estētiski pievilcīgākas. Ar Rotari kluba Rīga Dzintars ziedojumu palīdzību tika papildināta skolas materiāli tehniskā bāze.

Paldies Rotari klubam Rīga Dzintars un SIA "AKZO NOBEL BALTICS"!

No labās puses: SIA "Krāsu grupa" sadarbības partneris Sandis Paegle, Rotari kluba Rīga Dzintars prezidents Andris Jurdžs, Nautrēnu v-sk. direktora vietniece izglītības jomā Aelita Mūrniece, Nautrēnu v-sk. muzeja vadītāja Mārīte Zubko (Foto: Jānis Mednis).