Dzejas dienas

2014.gada 15.septembrī Nautrēnu pagasta KN 1.-4. klases skolēniem notika tikšanās ar Mīļumpasaciņu autori Meldru Gailāni:

Dzejas dienas Nautrēnu vidusskolā ievadīja saulains rudens rīts, kas solīja daudz pārsteigumu, protams, tie neizpalika. Ienākot skolā, visus sagaidīja dzejas grāmatas, kas atradās uz logu palodzēm. Katrs interesants varēja atrast sev tuvās dzejas rindas. Skolā ciemojās dzejniece, rakstniece Meldra Gailāne. Šoreiz, lai tiktos ar pirmo četru klašu skolēniem. Viņa iepazīstināja ar Mīļumpasaciņām. Bija interesants stāstījums, kā radās pasakas, iepazīstināja ar pasaku galveno varoni lācēnu Mikiju. Uzdeva jautājumus par dzirdētajām pasakām un dāvāja saldas balvas. Bet tam, kurš klausījās visuzmanīgāk, uzdāvināja savu pasaku grāmatu. Arī skolēni bija gatavojušies - 3. un 4. klases bērni skandēja dzeju. Paldies rakstniecei Meldrai Gailānei par jauko pēcpusdienu.

Dzejas dienas pienāk, kad kokiem lapas krāsojas dažādās krāsās, dārzos krāšņi zied rudens ziedi. Šo burvību ienesām arī skolā- dzejas grāmatas tika ieskautas krāšņās rudens ziedu kompozīcijās. Katrai kompozīcijai tika izvēlētas piemērotas dzejas rindas. Rudens lapu virpulis paciemojās pie katras klases durvīm. Skolēni uz rudens lapām rakstīja gan sev tuvu, gan pašsacerētu dzeju. Mēs varam droši teikt, ka mūsu skolā „Dzeja pievelk".

Direktores vietniece ārpusstundu darbā Vita Sinkoveca