Sporta aktivitātes

Nautrēnu vidusskolas sportistu sasniegumi

Šis mācību gads iesākts ar daudzām uzvarām. 22 oktobrī mūsu florbolisti Dricānu vidusskolas sporta zālē spēlējot ar 7 novada skolām vidusskolnieku grupā ieguva 1.vietu. Skolas godu aizstāvēja: Sandris Turlajs, Gaitis Bobrovs, Ivars Bogdans, Jānis Bogdans, Kristaps Gailums, Artis Brīvers, Mareks Kuzmans un Armands Ivulāns.
13.novembrī vidusskolēni piedalījās „Lāse 2013"volejbolā, kur gan zēnu un meiteņu komandas ieguva 1.vietu. Komandās spēlēja: Linda Bumbiša, Ilona Špundere, Inta Kanaška, Sigita Obrumane, Santa Garbare, Guna Barkāne, Amanda Lele un Baiba Adijāne , Sandris Turlajs, Gaitis Bobrovs,Artis Brīvers, Lauris Gorsāns, Normunds Žukovskis, Ritvats Šķesters, Andris Duplinskis un Dāvis Melnis. Labākie spēlētāji:Linda Bumbiša un Sandris Turlajs.
12.decembrī Bērzgales 6.-7. klašu meitenes izcīnīja 1.vietu volejbolā. Spēlēja : Agnese Ludborža, Gunta Mazure, Kristīne Loseva, Elvita Vilka, Alise Sjakste, Santa Bilinska un Natālija Gailuma. Labākā spēlētāja Kristīne Loseva.

Sporta skolotāja: Elīna Sjakste