Gada nogalē

Gada nogale Nautrēnu vidusskolā bija notikumiem bagāta. Vēl tikai 7.-12.klašu Ziemassvētku eglīte Havaju stilā un gads būs pagājis.

Jau rudenī 6.-7.klašu skolēni iesaistījās Europe Direct informācijas centra Austrumlatgalē organizētajā starptautisko Ziemassvētku dāvanu apmaiņas projektā un noslēgumā rotāja ne tikai skolas eglīti, bet arī 20.decembrī piedalījās Eiropeiskās Ziemassvētku eglītes kopīgā izrotāšanā Rēzeknes novadā. Tā bija arī iespēja apmeklēt Ziemassvētku tirdziņu, radošās darbnīcas (piparkūku cepšana u.c.), kā arī panašķoties ar dažādu veidu picām (foto un video gaidīsim Rēzeknes novada mājas lapā - www.rezeknesnovads.lv).

19.decembrī skolā notika svinīgs Svētrīts, kurā varējām baudīt skolēnu sniegtos priekšnesumus. Paldies kolektīvu vadītājiem par ieguldīto darbu! Arī šogad pasākumā piedalījās un skolas kolektīvu uzrunāja Nautrēnu Jaunavas Marijas bezvainīgās ieņemšanas Romas katoļu baznīcas prāvests Juris Kravalis. Neiztika arī bez pārsteigumiem - veicināšanas stipendijas 9.-12.klašu skolēniem (vidējā atzīme virs 8 ballēm) no SIA Cirmas bekona, kuras pasniedza tā direktors Pēteris Putāns. Pēc tam skolēni saņēma savu "darba algu"- liecības un saldumus.

Stipendiāti un P.Putāns

Vidusskolas jauniešu teātris,  priesteris J.Kravalis, vad. R.Krišāne

Skolā svētku atmosfēru radīja rotājumi, kurus APU projekta ietvaros darināja skolēni un viņu vecāki:

1.-4.klašu skolēniem projekta "Mēs saviem bērniem" ietvaros pie skolas ierīkots spēļu laukums. Lai gan ir ziema, tas nemazina prieku par šo jaunumu un katra iespēja parotaļāties labos laika apstākļos tiek izmantota:

Un pēdējais jaunums, kurš hronoloģiski bija pirmais - Nautrēnu pagasta pārvaldes vairāk nekā 3,5 tūkstošu latu ieguldījums datortehnikas un datorklēslu iegādē. Visu klašu skolēni apmeklēja datorklasi, lai iepazītos ar jaunajiem datoriem. Direktore skolēnus sagaidīja datorklasē, kopā ar viņiem izpētīja programmatūru. Visi varēja pacienāties ar piparmētru tēju, medu, cepumiem, kūku un limonādi. Tādu iespēju garām nepalaida neviens. Visdrošākie un, pēc pašu domām zinošākie, bija pirmklasnieki.

Strādāsim un cerēsim, ka 2014.gads nāks ar vēl labākiem sasniegumiem mācību darbā, interesantiem ārpusstundu pasākumiem un ļoti labiem, patīkamiem, dažādiem jaunumiem. Laimīgu Jauno gadu!

Teksts: A.Mūrniece; foto: B.Zelča, D.Drozdova, E.Sjakste.