Eiropas eglīte

Eirope Direct informācijas centrs Austrumlatgalē aicināja izglītības iestādes piedalīties starptautiskā  Ziemassvētku   eglīšu  rotājumu   apmaiņas  projektā. Mums bija jābūt gataviem sagatavot un nosūtīt uz 29 Eiropas  Savienības valstu skolām un 1 Eirope Direct informācijas centru, 30 Ziemassvētku eglīšu rotājumus un informāciju par skolu, Latviju angļu valodā. Savukārt no Eiropas Savienības  valstu skolām saņemtos rotājumus mēs iekarinājām savā skolas eglītē tādējādi  radot „Eiropeisku Ziemassvētku egli.”

Itāļu skolēni raksta:

Our school is for students from 11 to 14 years old..... we are about 100 pupils. We are in a small village called „Mombaruzzo” in north west of Italy in the region piedmont. We study English for three hours a week. We study French too.

Teksts: A.Sjakste, foto: B.Zelča